|
Deze sfeervolle jaren ’30 erkerwoning is fantastisch gelegen aan het fraaie Schaepmanplein met veel groen en speelgelegenheid. De rustige straat met zeer centrale ligging op loopafstand van de gezellige binnenstad van Alkmaar zal menigeen aanspreken. De woning is voorzien van authentieke details als erker, hoge plafonds, glas-in-loodramen, paneeldeuren en statige gevel aan de voorzijde. De woning dient gemoderniseerd te worden, maar dit biedt de mogelijkheid om het direct naar eigen wens te maken! De ruime achtertuin met stenen berging en achterom mag niet onvermeld blijven.
Indeling:
Begane grond: Entree, vestibule met glas-in-lood details en meterkast, gang van waaruit u toegang heeft tot de woonkamer en dichte keuken. In de gang bevinden zich tevens een trapkast, toilet met fonteintje en de trapopgang naar de 1e verdieping. De doorzonwoonkamer van ca. 30 m² is aan de voorzijde voorzien van een erker met glas-in-loodramen met fraai uitzicht op groenvoorziening, een schouw met gashaard en loopdeur naar de achtertuin. De dichte keuken van ca. 5,5 m² is voorzien van een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, Inventum close-in-boiler en loopdeur naar de achtertuin. De ruime achtertuin van ca. 46 m² is gelegen op het zuidoosten en is voorzien van een vrijstaande stenen berging van ca. 8 m² welke is voorzien van elektra en achterom. 1e verdieping: Via de fraaie trapopgang is de 1e verdieping bereikbaar met overloop vanwaar u toegang heeft tot 3 slaapkamers, badkamer en afgesloten trapopgang naar de 2e verdieping. De masterbedroom van ca. 15 m² is gelegen aan de voorzijde van de woning en is voorzien van een erker en vaste kast. Vanuit de voorslaapkamer is de voormalige badkamer bereikbaar welke tussen de voor- en achterslaapkamer is gelegen. In deze ruimte bevind zich nu de opstelling voor de wasmachine en een wastafel. Aan de achterzijde van de woning bevinden zich nog twee slaapkamers van ca. 12 m² en 5 m² welke beide zijn voorzien van vaste kastruimte en een loopdeur naar het balkon van ca. 5,5 m². De badkamer van ca. 4 m² is geheel betegeld en voorzien van een douchecabine, 2e toilet, wastafel en wandmeubel.
2e verdieping: Is eveneens bereikbaar via vaste trap. De zolderverdieping heeft een speelse indeling en is momenteel voorzien van een eenvoudig ingetimmerde 4e slaapkamer van 17 m² met dakkapel. De zolderverdieping is eenvoudig opnieuw in te delen en heeft een nokhoogte van bijna 4 meter met de kapconstructie in het zicht. Op de voorzolder bevindt zich de cv-ketelopstelling van het merk Nefit Ecomline HR.
Bijzonderheden: Woonoppervlakte ca. 125 m², Inhoud ca. 375 m³, Perceeloppervlakte 136 m². Aanvaarding in overleg.
|