Het is nu mogelijk om vrij te wonen in één van de mooiste straten van Akersloot! Een huis met onbeperkte mogelijkheden! Te midden van dit oer-Hollandse landschap met uitzicht over de landerijen vindt u deze vrijstaande woning met garage en carport op een riante kavel van maar liefst 2.575 m² waar u de hele dag kunt genieten van de zon en de rust. Aan de achterzijde grenst de tuin aan een kanovaart, waar in goede winters ook geschaatst kan worden.
Het is niet een huis waarin u direct kunt wonen, maar het dromen over alle mogelijkheden kan nu beginnen!
De handen zullen hier uit de mouwen gestoken moeten worden, want het betreft een gedateerde woning waar zeker flink gemoderniseerd zal moeten worden zodat het weer kan voldoen aan de moderne eisen van deze tijd. Dit loont zéker de moeite, want eenmaal gesetteld op deze locatie wilt u nooit meer verhuizen! Ook nieuwbouw behoort tot uiteraard tot de mogelijkheden.
Hier kunt u genieten van de volledige vrijheid om u heen, maar toch bent u zó in de kern van het gezellige dorp Akersloot of in het centrum van de stad Alkmaar. Er zijn multifunctionele ruimtes aan de achterzijde van de woning. De achtertuin ligt op het westen, waardoor u volop kunt genieten van de zon én de prachtige zonsondergangen en vergezichten. Wij laten u dit alles heel graag zien en zullen daar uitgebreid de tijd voor nemen. Er gaat letterlijk een wereld voor u open.
Indeling:
Begane grond:
entree, grote hal (ca. 9 m²) met toegang tot het toilet, de kelderruimte (ca. 2 m²) en de woonkamer (ca. 30,5 m²). De woonkamer is voorzien van een gaskachel en lichtinval vanaf 3 kanten van de kamer. Vervolgens komt u in de dichte keuken (ca. 7 m²) met keukenblok in L-opstelling en 2 bijkeukens (in totaal ca. 10 m²) achter elkaar, waarvan de eerste een deur naar de tuin heeft (en de opstelling van de geiser) en de achterste is voorzien van een vliering.
1e Verdieping:
Via de trap in de hal bereikt u de eerste verdieping en komt u op de overloop (ca. 5 m²) met grote bergkast die toegang biedt aan de 3 slaapkamers (resp. 12,5 m², 9,5 m² en 7 m²) waarvan 2 kamers zijn voorzien van grote vaste kasten met een stahoogte van ca. 1.50 m.
Tevens vindt u hier de volledig betegelde badkamer met hangend toilet, inloopdouche en wastafel.
Achter de woning bevindt zich een grote garage/schuur van ca. 74 m² met openslaande deuren en een loopdeur. Hier kunt u meerdere auto’s kwijt. Daarnaast bevindt zich hier nóg een garage/schuur van ca. 63 m² met een loopdeur naar de aangrenzende koelcel van ca. 30 m².
Bijzonderheden:
* Ligging op fietsafstand van de duinen en het strand. Akersloot heeft een prima aansluiting op de A9 met Alkmaar op 10 autominuten en Haarlem op 15 autominuten afstand;
* Gelegen te midden van de randstad in landelijke omgeving maar toch in de nabijheid van de dorpskern en nabij het Alkmaardermeer;
* De kavel is ca. 27 m. breed en ca. 100 m. diep;
* Meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein;
* Deels lokale verwarming;
* Aan de achterzijde grenst de tuin aan een kanovaart, waar in goede winters ook geschaatst kan worden;
* Een strook van ca. 25 m² van het perceel met nummer 2475 zal worden overgedragen aan de buren op Hoogegeest 27 te Akersloot. Op het perceel zelf is dit zichtbaar door middel van markeringen (paaltjes).
* De woning wordt verkocht in de staat waarin het zich bevindt – deze clausule wordt ook opgenomen in de koopovereenkomst;
* Koper is ermee bekend dat verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat verkoper derhalve koper niet kan informeren over eigenschappen respectievelijk gebreken aan het verkochte waarvan verkoper op de hoogte zou kunnen zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In verband hiermee zijn partijen, in afwijking van artikel 6.3. van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW, overeengekomen dat dergelijke eigenschappen respectievelijk gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat hier bij de vaststelling van de koopsom rekening mee is gehouden. Koper vrijwaart verkoper voor alle eventuele aanspraken van derden;
* Koper verklaart ermee bekend te zijn dat deze woning meer dan 69 jaar oud is. Dit betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden anders kunnen liggen dan bij nieuwe woningen. Dit betekent eveneens dat in de woning asbesthoudende materialen verwerkt kunnen zijn. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat voor de verwijdering van asbesthoudende materialen aanvullende milieumaatregelen vereist zijn.