STARTERS OPGELET!
Wij bieden hier weer aan een pareltje uit de jaren ‘30!
Deze verzorgde, stijlvolle hoekwoning dateert uit 1926 en ligt op een steenworp afstand van de gezellige binnenstad, in de wijk ‘Het Ooievaarsnest’, wat één van de meest geliefde buurtjes van Alkmaar is. Het ligt nabij het oude stadscentrum waardoor alles binnen enkele minuten binnen handbereik is. In deze karakteristieke wijk is het plezierig wonen omdat het een rustige, gemoedelijke, kindvriendelijke buurt is, omringd door veel groen. Omdat er alleen bestemmingsverkeer komt, is de straat autoluw. Daarnaast is er een omheind kinderspeeltuin aan de voorzijde van de woning.
Wanneer u de Friesebrug overloopt is er volop keuze om te struinen door leuke winkelstraatjes of neer te strijken op fijne plekjes voor een hapje of een drankje. Maar ook de natuur is nabij: de Oudorperpolder is een prachtig rustiek weidelandschap met Hollandse molens en broedgebied voor vele weidevogels. Ideaal voor inspanning, zoals een rondje hardlopen, maar ook voor ontspanning.
Bij uitstek geschikt voor starters op de woningmarkt, of een alleenstaande of misschien juist een ouder koppel waarvan de kinderen al de deur uit zijn! Hoe dan ook, dit is een fantastische woning met alles erop-en-eraan.
Als kers op de taart heeft het aan de achterzijde een heerlijke patio op het Oosten waar u fijn buiten kunt zitten en een stenen berging met ruimte voor de fietsen.
Kortom, een veelzijdige, zorgvuldig onderhouden, smaakvolle dertiger jaren woning op toplocatie! Nabij het centrum van de stad maar tegelijkertijd rustig gelegen!
Indeling:
Begane grond:
entree, hal (ca. 2,3 m²) met toegang tot het keurig betegelde toilet met fonteintje, trapopgang naar boven en toegang tot de woonkamer (ca. 21,5 m²) met mooie lichte laminaatvloer en openslaande deuren naar de patio aan de achterzijde van de woning. Er is een open keuken (ca. 7 m²), uitgevoerd met zwarte keukenkastjes, inbouwapparatuur en een houten aanrechtblad. De separate fietsenberging (ca. 5 m²) ligt achterin de tuin en loopt in een punt toe.
1e Verdieping: via de vaste trap bereikt u de overloop (ca. 4,3 m²) die toegang biedt tot de 2 slaapkamers (resp. ca. 12 m² en 12,5 m²) waarvan 1 met 2 dakkapellen en keurig afgewerkte wanden. Daarnaast vindt u hier een moderne tot boven-aan-toe betegelde badkamer met wastafel met spiegel, inloopdouche, hangend toilet en designradiator.
2e Verdieping: Via een vlizotrap is de vliering bereikbaar van ca. 9 m².
Bijzonderheden:
OPEN HUIS Dinsdag 8 augustus van 16.00 – 17.00 uur en Donderdag 10 augustus van 16.00 tot 17.00 uur.
U hoeft u hiervoor niet aan te melden maar kunt direct naar de woning toegaan.
– de badkamer is ongeveer 5 jaar oud;
– de apparatuur in de keuken dateert uit 2018;
– een buitenkansje voor starters op de woningmarkt;
– gelegen in het Ooievaarsnest;
– zeer fraaie voortuin;