Al sinds 1933 dé vastgoedspecialist Twee vestigingen in regio Alkmaar Maar liefst 8 certificeringen
Aanbod Terug naar aanbod
Alkmaar Koorstraat 6A
€ 375.000 k.k.

69 m2

Wonen

65 m2

Perceel

2

Kamers

Download brochure
Alkmaar Koorstraat 6A
€ 375.000 k.k.

69 m2

Wonen

65 m2

Perceel

2

Kamers

Omschrijving

Een buitenkans!
Vanuit dit historische pand wordt u gewekt door de kerkklokken van de Grote- of Sint Laurenskerk. Op deze unieke locatie, middenin het gezellige stadscentrum van Alkmaar, is deze schitterende rijksmonumentale voormalige kosterswoning gelegen. De fraaie raampartijen (met uitzicht op de Grote Kerk) en de hoogte van het plafond benadrukken bij binnenkomst direct de juiste sfeer en u zult hierdoor een echt ‘rijk’ gevoel ervaren. Tijdens een bezichtiging zult u onmiddellijk merken dat de originele sfeer voelbaar is júíst dankzij deze hoge plafonds, de roederamen en niet te vergeten het prachtige uitzicht op de Grote Kerk, die ’s avonds prachtig verlicht is.
Kortom, een bijzonder sfeervolle woning op een meer dan unieke plek.

Ervaar de gezelligheid van wonen in het historische stadshart met volop winkels en uitgaansmogelijkheden. Zo woont u hier bijna bovenop de zaterdagse markt, zijn er overal restaurants en terrasjes in de buurt, kunt u bootje varen op de singel en de schouwburg De Vest en de bioscoop zijn vlakbij. Ook voorzieningen zoals basisscholen, voortgezet onderwijs, kinderopvang en het NS-station zijn op enkele minuten lopend of per fiets te bereiken. Binnen 10 minuten bereikt u per auto de ring van Alkmaar en de A9 richting Haarlem/Amsterdam.

Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, toegang tot toilet met fonteintje en de Z-vormige woonkamer (ca. 28 m2). Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de compacte lichte keuken met hardstenen aanrechtblad en inbouwapparatuur zoals een 5-pits gasfornuis met afzuigkap, oven, vaatwasser en een deur naar het achtergelegen stadstuintje. Vanuit de tuin heeft u toegang tot de aangebouwde berging waar u ruimte voor uw fiets heeft. Hier vindt u eveneens de opstelling van de c.v.-ketel.
Via de trap in de woonkamer bereikt u de eerste verdieping.

1e Verdieping:
Overloop met trapopgang naar de zolderverdieping, opstelling voor de wasmachine, toegang tot een ruime berging en de riante slaapkamer van (ca. 18 m2) met dakkapel en inbouwkasten. Vanuit de slaapkamer heeft u toegang tot de badkamer met dakkapel, v.v. wastafel met ombouw en de inloopdouche.

Bijzonderheden:
– het betreft hier een Rijksmonument;
– de kapconstructie is van binnenuit na geïsoleerd;
– op de begane grond zijn voorzetwanden geplaatst;
– zowel begane grond als eerste verdieping voorzien van mooie laminaatvloer;
– er bestaat een mogelijkheid om een parkeerplaats te huren in de naastgelegen parkeergarage.

Kenmerken

Koopprijs
€ 375.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Oppervlaktes en inhoud

Perceel
65 m2
Woonoppervlakte
69 m2
Inhoud
337 m3
Buitenruimte
0 m2

Bouw

Type object
Woonhuis
Soort
Eengezinswoning
Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1936
Dak type
Zadeldak
Isolatievormen
Dakisolatie, Muurisolatie

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1

Ligging

Ligging
In centrum, Beschutte ligging

Tuin

Type
Plaats
Staat
Normaal
Ligging
Zuid
Achterom
Ja

Energieverbruik

Voorzieningen

Soorten warm water
CV ketel
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren, Betaald parkeren, Parkeergarage, Parkeervergunningen