Wat een ruimte! Deze uitgebouwde 5-kamer geschakelde eengezinswoning zal ervoor zorgen dat u niet snel ruimte te kort komt. In de ruim opgezette en kindvriendelijke ‘Molenwijk’ hebben wij deze ruime eengezinswoning in de verkoop gekregen; kom snel kijken en laat u verrassen door de courante indeling, ruim bemeten woon- en slaapkamers en de beschutte en zonnige ligging van de achtertuin! De Molenwijk is een rustige en groene wijk met voldoende openbare parkeergelegenheid en op korte afstand van o.a. een supermarkt, diverse onderwijsinstellingen, stadspark ’t Waarderhout en het overdekte Winkelcentrum Middenwaard met z’n vele winkel- en horecavoorzieningen!
Indeling:
Begane grond: entree, hal met plavuizen vloer voorzien van een toiletruimte met een fonteintje, meterkast en ingebouwde schoenenkast.
De aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer is voorzien van openslaande tuindeuren en een trapkast. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keukenruimte.
1e verdieping: overloop met vaste trapopgang naar de 2e verdieping, totaal 3 slaapkamers van respectievelijk 12,5 m², 12 m² en 6 m². Alle kamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met horren. De vloer is voorzien van een duurzame laminaatvloer. Vanaf de overloop tevens toegang tot de badkamer die volledig is betegeld en voorzien van een douchehoek, een wastafelmeubel en een 2e toilet.
2e verdieping: op deze verdieping vinden we een 4e slaapkamer die is voorzien van een kunststof dakkapel. Op de overloop is een wasruimte gecreëerd en ook de cv ketel (Intergas, 2019) vinden we hier terug. Achter de knieschotten is nog een zee aan bergruimte beschikbaar.
3e verdieping: hier is een bevloerde vliering aanwezig.
De tuin: De heerlijk groen tuin ligt op het westen zodat u ook nog lekker kunt genieten van de laatste avondzon.
Bijzonderheden:
– de woning is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen
– 13 zonnepanelen aanwezig (worden gehuurd voor € 75,- per maand. Contract dient te worden overgenomen door koper)
– alarminstallatie aanwezig (wordt gehuurd voor € 26,81 per maand, loopt tot januari 2025. Dient overgenomen te worden door koper)
– veranda geplaatst en dak van schuur vervangen in 2021
– uitbouw woonkamer geplaatst in 1999