NVM Open Huizen Dag Zaterdag 30 september van 11:00 tot 15:00!
Luxe en stijl. Dat is wat deze prachtige vrijstaande villa op elke verdieping uitstraalt. Van een televisie in de keuken tot de overdekte jacuzzi in de tuin: hier is over elk detail nagedacht en staat genieten op de voorgrond. Het is ook een woning die zich uitstekend leent voor veel verschillende invullingen. Levensloopbestendig wonen? Dat kan hier zonder meer dankzij de slaap- en badkamer op de begane grond.
Samen met meerdere generaties in één huis? Door de vele kamers is dit huis ook uitstekend geschikt om in te richten als kangoeroe woning. Kantoor of praktijk aan huis? Geen probleem: de garage kan eenvoudig worden omgebouwd tot werkplek of kantoor en de glasvezelverbinding ligt er al. Dus hoe wilt u hier wonen?
En dan is er nog de locatie. De woning ligt in een ruim opgezette, rustige wijk met heerlijk veel groen, pal naast recreatiegebied ‘Het Maalwater’, ook wel het mooiste plekje van Heiloo genoemd. Hier ligt het Noord-Hollandse polderlandschap van de Egmondermeer en de Baafjespolder voor u open en bent u in een kwartier fietsen in de duinen of op het strand. Ook het centrum met al haar faciliteiten, waaronder winkelcentrum ’t Loo, het NS-station, theater De Beun en gezellige restaurants ligt op slechts 4 minuten fietsen. Groot voordeel is bovendien dat Heiloo vlakbij de A9 en A8 ligt: goede verbindingswegen richting Amsterdam en Haarlem.
Nieuwsgierig naar deze woning? De indeling is als volgt:
Begane grond:
In het midden van het huis bevindt zich de entree (ca. 10 m²) met mooie zwart/wit geblokte tegelvloer, deur naar de leefkeuken en vaste trap naar boven. Hier is ook een modern separaat toilet met fontein. Maar uw blik wordt vooral getrokken naar de openslaande deuren richting de riante woonkamer.
Als u door deze deuren de woonkamer binnenstapt, houdt u onbewust even uw adem in. Dat gaat vanzelf. Zo fijn en mooi is deze ruimte van maar liefst ca. 93 m² groot. U merkt hoe licht dit huis is dankzij de vele ramen rondom. En u merkt hoe fijn de sfeer hier is.
Aan de linkerkant zijn er verschillende hoeken gecreëerd om lekker te zitten. Zo kunt u ervoor kiezen om op een kille avond samen te genieten bij de sierhaard met een goed glas erbij. Of u ploft gewoon lekker op de bank om tv te kijken. Of kiest u voor de comfortabele zithoek waar u bij de openslaande tuindeuren rustig kunt zitten lezen of gezellig praat met goede vrienden? Waar u ook gaat zitten, u kijkt altijd de groene oase van de tuin in, waar de vogels af en aan vliegen en u veel privacy heeft.
In het midden van deze woon- en leefruimte staat een lange eettafel, waar u in klein of groot gezelschap heerlijk kunt eten. De chef in de keuken praat gezellig mee, terwijl die bij het kookeiland een feestmaal bereidt. De royale, moderne leefkeuken is een droom voor iedere kok: een vijfpits inductie kookplaat, 1 pits gas wokbrander en afzuigkap, veel werk- en opbergruimte, koelkast, vaatwasser, koffiemaker en combi-stoomoven. Een gezellig sierhaard en televisie maken deze droomkeuken helemaal af.
Naast de keuken is nog een extra bijkeuken met zwart/wit geblokte tegelvloer, extra magnetron en vriezer, gootsteen, groot werkblad, designradiator en deur naar buiten. Een praktische plek om op een druilerige dag de modderlaarzen uit te trekken en regenjassen aan de kapstok te hangen. In de bijkeuken (ca. 10 m²) bevindt zich ook een berging voor de cv-installatie (Intergas Kompakt HRE 2011, Nefit boilervat 120 liter) en de verdeler van de vloerverwarming. U leest het goed: de gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Eveneens op de begane grond bevindt zich een sfeervol ingerichte slaapkamer (ca. 19 m²) met inbouwkasten en eigen badkamer (ca. 8 m²) die past bij de luxe van deze woning: hij is namelijk voorzien van een zeer ruime inloop regendouche en sunshower, dubbele wastafel en toilet. En als u ’s ochtends wakker wordt, loopt u zo door de schuifpui de tuin in om daar in alle stilte rustig wakker te worden.
1e Verdieping:
Via de vaste trap komt u op de overloop met tapijt. Daar zijn drie riante slaapkamers van respectievelijk (ca. 25 m², 17 m² en 16 m²). Hier bevindt zich ook de vlizotrap naar de zolder met stahoogte en heel veel opbergruimte, dit biedt een goede mogelijkheid om extra slaapkamers te creëren d.m.v. dakkapellen.
Twee van deze slaapkamers aan de achterzijde van de woning kunnen omschreven worden met ‘Hotelluxe’. Er past een groot bed in, maar de kamers voelen toch knus aan, dankzij het zachte tapijt op de vloer en de schuine hoeken. De master bedroom heeft bovendien een grote wand met praktische inbouwkasten. Hoe fijn zal het zijn om hier elke ochtend wakker te mogen worden! Beide slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van een rolluik. De derde slaapkamer aan de voorzijde is nu ingericht als wasruimte met wasmachine, droger, werkblad, een grote kastenwand en pvc vloer. Uiteraard is deze kamer eveneens in te richten als slaapkamer.
De kers op de taart is de royale badkamer (ca. 17 m²) met ook hier de zwart/wit geblokte tegelvloer groot ligbad, ruime inloop regendouche, dubbele wastafels, toilet en designradiator. In alle rust ontspannen is het toverwoord van deze ruimte.
Perceel:
Het huis is indrukwekkend, maar dan zijn er nog de garage (ca. 20 m²) voorzien van verwarming en water, de brede oprit voor het huis waarop met gemak meerdere auto’s geparkeerd kunnen worden en ‘last but not least’, de besloten tuin pal op het zuidwesten, waar u vanuit elke ruimte op de begane grond zo inloopt en de hele dag van de zon kunt genieten. Ook hier zijn rondom het grote grasveld overal gezellige zithoeken gecreëerd om te ontspannen of ’s avonds in goed gezelschap buiten te eten. Zelfs als het wat kouder wordt. Dan gaat u lekker zitten in de overkapte veranda (ca. 20 m²) met buitenhaard. De overdekte jacuzzi in de tuin is nog maar weer eens zo’n bewijs hoe luxe het op deze plek wonen is!
Wordt dit uw nieuwe droomhuis? Neem contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak voor een uitgebreide bezichtiging.
Bijzonderheden:
– Energielabel A;
– Woonoppervlak ca. 234 m²;
– Inhoud ca. 1.027 m³;
– Direct klaar om in te trekken;
– Parkeerruimte voor meerdere auto’s op eigen erf;
– Fraaie besloten tuin met veel privacy en overdekte jacuzzi;
– Rustige en groene omgeving;
– Nabij alle voorzieningen zoals winkels, NS-station en scholen;
– Aanvaarding in overleg.