Al sinds 1933 dé vastgoedspecialist Twee vestigingen in regio Alkmaar Maar liefst 9 certificeringen
Aanbod Terug naar aanbod
Nieuw
Alkmaar Rogier van der Weydestraat 6 E 5
€ 1.100,-

55 m²

Wonen

3

Kamers

Nieuw
Alkmaar Rogier van der Weydestraat 6 E 5
€ 1.100,- p/m

55 m²

Wonen

3

Kamers

Omschrijving

Met trots presenteren wij dit prachtige luxe 3-kamer PENTHOUSE gelegen in het markante woongebouw De Landmeter te Alkmaar. Beschikbaar per 28 februari! De advertentie sluit op 09 februari om 12.00 uur. Het bezichtigingsmoment is op 10 februari in de middag voor geselecteerde kandidaten.

In dit royale appartement zult u alles vinden wat uw hartje begeert. Wij noemen; luxe badkamer met 2 wastafels, een moderne keuken, twee slaapkamers en een woonkamer met openslaande deuren naar het dakterras van maar liefst 17 m²!

De afwerking is subliem, de vloeren zijn voorzien van een pvc-vloer met houtlook, de ramen voorzien van vitrages en de wanden zijn strak en licht afgewerkt.

We geven graag een rondleiding en wie weet is dit paleisje straks van u!

Indeling:
Begane grond:
Afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen. Door middel van de liftinstallatie en het fraaie trappenhuis heeft u toegang tot de 3e verdieping. Vervolgens is het penthouse te bereiken via een (privé) trap vanaf de derde verdieping.

Appartement (4e verdieping):
Entree, ruime hal met toegang tot de verschillende vertrekken.
De ruime living met open woonkeuken biedt door middel van dubbele deuren toegang tot het privacyvol en op het zuidwesten gelegen dakterras van ca. 17 m².

Vanuit de gang bereikt u de twee slaapkamers, separate toiletruimte en badkamer welke is voorzien van douchehoek, designradiator, maar liefst twee wastafels en de wasmachine- en drogeraansluiting.

Informatie complex:
Het gebouw bestaat uit 88 appartementen welke verdeeld zijn over vijf woonlagen. Bij het appartement hoort een parkeerplaats op eigen terrein en in het souterrain bevinden zich de individuele bergingen en gemeenschappelijke fietsenstalling. De appartementen zijn van een hoogwaardig afwerkingsniveau.

Tijdens de transformatie van kantoor- naar woongebouw zijn de karakteristieke eigenschappen van het pand bewaard gebleven; de oorspronkelijke atria zorgen voor een ruimtelijke beleving. Hiermee is een magnifieke plek gecreëerd om te wonen en te genieten van alles wat Alkmaar te bieden heeft.

Dankzij de gunstige ligging bent u op 5 minuten fietsafstand van het gezellige stadscentrum, het NS-station, de bioscoop en winkelcentrum De Hoef. Binnen 10 minuten rijden bevindt u zich op de snelweg richting Amsterdam. Kortom een uitstekende locatie waar u van alle gemakken voorzien bent!

Bijzonderheden:
– Huurprijs € 1.100,- per maand;
– Servicekosten € 90,- per maand;
– Voorschot nutsvoorzieningen € 75,- per maand;
– Vergoeding airco € 45,- per maand;
– Kosten parkeerplaats € 25,- per maand;
– Beschikbaar per 28 februari 2026;
– Inkomenseis: het bruto maandinkomen dient minimaal 3,5 maal de bruto maandhuur te zijn;
– Waarborgsom: 2 maanden kale huur;
– Eenmalige mutatiekosten van € 250,- die huurder aan verhuurder dient te betalen;
– Onbepaalde tijd, met een minimum huurtermijn van 2 jaar;
– Geen woningdelers;
– Huisdieren zijn niet toegestaan.
– Volledig gestoffeerd; laminaatvloer, vitrages en verduisterende overgordijnen.
– Een kredietwaardigheidscheck maakt onderdeel uit van de huurprocedure. (is alleen voor Van der Borden van toepassing)

Deze advertentie is met de meeste zorg samengesteld. Desondanks kan de advertentie afwijken van de werkelijke situatie. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.

Kenmerken

Huurprijs
€ 1.100,-
Service kosten
€ 135,00
Kosten nutsvoorzieningen
€ 75,00
Beschikbaar vanaf
28/02/2026
Type
Bouwjaar
2018
Oriëntatie
zuid-west
Aantal kamers
3
Aantal verdiepingen
1
Woonoppervlakte
55 m²
Energielabel
A

Plattegronden

Documenten

Brochure Download