Deze combinatie komt u niet vaak tegen: een knus 2-kamerappartement in het geliefde Nassaukwartier, compleet met een eigen parkeerplaats en berging.
Dit ruime en tegelijkertijd knusse 2-kamerappartement bevindt zich op de tweede verdieping. Het deels overkapte balkon, met een knipoog naar de karakteristieke vorm van een jaren ’30-erker, geeft het appartement de charme van toen, gecombineerd met het comfort van hedendaagse bouw.
Het appartement is gelegen in het statige appartementencomplex ‘Rosarium’, midden in het Nassaukwartier: één van de mooiste, groenste en rustigste woonwijken van Alkmaar. Deze geliefde wijk staat bekend om haar gevarieerde architectuur uit het begin van de 20e eeuw, het vele groen en de ontspannen woonomgeving. Hier woont u in alle rust, terwijl het bruisende centrum van Alkmaar zich op korte loop- of fietsafstand bevindt.
In deze charmante en ruim opgezette buurt zijn alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Groene stadsparken, vaarwater en de historische binnenstad met haar gezellige sfeer, winkels en vele restaurants liggen op loopafstand. Ook de uitvalswegen richting de grotere steden én de duinen, het strand en de zee zijn binnen korte tijd bereikbaar.
Indeling:
Begane grond:
Via de centrale entree, voorzien van brievenbussen en een lift naar de verdiepingen, bereikt u de ondergelegen kelder. Hier beschikt u over een separate berging van circa 5,5 m², ideaal voor het stallen van fietsen, het opbergen van seizoensspullen of als extra opslagruimte. Daarnaast beschikt u in de kelder over een eigen parkeerplaats.
Tweede verdieping:
Entree, hal met berging voorzien van de cv-opstelling en aansluiting voor de wasmachine, modern toilet met fonteintje.
De sfeervolle en ruime woonkamer (ca. 30,5 m²) is afgewerkt met een parketvloer en biedt volop ruimte voor een comfortabel zit- en eetgedeelte. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het ruime, nagenoeg geheel overkapte balkon.
Het eetgedeelte grenst aan de moderne, open keuken (ca. 12,5 m²), die is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
De moderne badkamer (ca. 6,5 m²) is vanuit de hal bereikbaar en beschikt over een dubbel wastafelmeubel, vaste kasten en een riante inloopdouche.
De ruime slaapkamer (ca. 13,5 m²) bevindt zich aan de achterzijde van het appartement en is voorzien van een parketvloer en vaste kasten.
Balkon:
Een bijzonder pluspunt is het nagenoeg geheel overkapte balkon van circa 6,5 m² op het westen, dat dankzij de vorm van een erker een sfeervolle uitstraling heeft. Hier geniet u comfortabel van het prachtige uitzicht en de levendigheid op straat. Vanaf circa 16.00 uur kunt u hier heerlijk van de zon genieten.
Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte ca. 77,5 m²;
– Energielabel A;
– Knus 2 kamer appartement in het groene Nassaukwartier;
– Het gehele appartement is voorzien van een parketvloer;
– Videofoon installatie;
– Elektrische zonwering op het balkon;
– Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder;
– Eigen berging (ca. 5,5 m²) in de kelder;
– Nabij het centrum van de historische stad Alkmaar;
– De servicekosten bedragen € 272,- per maand peildatum maart 2026;
– Aanvaarding in overleg.