HUREN IN EDAM | PER DIRECT BESCHIKBAAR!
Een reactie via Funda is voldoende. U wordt maandag 26 oktober a.s. door ons geïnformeerd of u bent geselecteerd voor bezichtiging op basis van loting. Alleen voor geselecteerde kandidaten is dinsdag 27 oktober a.s. een bezichtiging.
Een nieuwbouwwoning in De Botter is veel meer dan alleen een plek om te wonen. Het is er één waar uw kinderen opgroeien, u herinneringen maakt en graag samenkomt met familie en vrienden. Het kan, in Edam!
Op de locatie waar voorheen basisschool “De Botter” stond, zijn 26 gasloze eengezinswoningen gebouwd. Ervaar een gezellige sfeer in het hofje, waarbij kleintjes vrij kunnen spelen terwijl u zelf geniet van de rust in deze groene omgeving. En ook binnenshuis vindt u modern comfort, met onder andere een nette badkamer, een volledige keuken en maar liefst 4 ruime slaapkamers.
De foto’s bij de advertentie zijn van een vergelijkbare woning.
Prachtige nieuwbouw tussenwoning, gelegen op het westen. De woning is voorzien van maar liefst 4 slaapkamers en is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. De moderne keuken is uitgerust met Siemens inbouwapparatuur. Denk hierbij aan een inductie kookplaat, combi-oven, koel-/vriescombinatie en uiteraard een vaatwasser. In de luxe badkamer is een badkamermeubel met spiegel, hangend toilet, inloop douche met douchescherm en zelfs een bad aanwezig.
Bij deze woning is een eigen parkeerplaats inbegrepen in de voortuin. De achtertuin is ingericht met een terras aan de woningzijde, graszoden en een hekwerk als erfafscheiding. De tuin is gelegen aan een slootje, met uitzicht over de polder.
Door de aanwezigheid van zonnepanelen en het gunstige A+++ energielabel, is dit een uitermate energiezuinige woning.
Goed om te weten
– Wij selecteren met zorg een kandidaat huurder. Daarom beoordelen wij het huurdossier van geselecteerde kandidaten. Een kredietwaardigheidscheck maakt hiervan onderdeel uit;
– Bij de beoordeling van kandidaten kijken wij zorgvuldig naar het inkomen. Dat geeft duidelijkheid voor zowel huurder als verhuurder. Als uitgangspunt geldt dat het bruto maandinkomen van de hoofdkostwinner minimaal 3,5 keer de kale huurprijs bedraagt. Is de hoofdkostwinner in loondienst? Dan gaan wij uit van een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Een eventueel tweede inkomen telt meestal voor 50% mee in de berekening;
– De getoonde foto’s zijn van een vergelijkbare woning en geven een indruk van de afwerking en indeling. Aan deze beelden kunnen geen rechten worden ontleend;
– De woning heeft geen stoffering zoals bijvoorbeeld een vloer. U richt de woning dus verder naar eigen smaak en wens in; of;
– Wilt u weten welke kosten voor het onderhoud voor rekening van de huurder zijn en welke voor de verhuurder? Op de website van de Rijksoverheid vindt u een helder overzicht;
– Huisdieren zijn in overleg bespreekbaar;
– Roken is niet toegestaan.
Huurperiode
– De woning is beschikbaar per direct;
– De huurovereenkomst wordt opgesteld volgens het ROZ-model (Raad voor Onroerende Zaken). Dit is een zorgvuldig en veelgebruikt model binnen de vastgoedpraktijk;
– U huurt de woning voor een minimale periode van 24 maanden. Binnen deze periode kan de huurovereenkomst niet tussentijds worden beëindigd. Na afloop van deze termijn loopt de overeenkomst voor onbepaalde tijd door. Dit betekent dat u huurbescherming heeft. De verhuurder kan de huurovereenkomst dan niet zomaar beëindigen. Voor u geldt vanaf dat moment een opzegtermijn van één kalendermaand.
Huurprijs en kosten
– De huurprijs is € 1.995,- per maand;
– De waarborgsom is € 1.995,- eenmalig. Bij een zelfstandig ondernemer is de waarborgsom 2 maal de huurprijs;
– De kosten voor nutsvoorzieningen, verzekeringen, tv/internet, gemeentelijke gebruikersbelastingen e.d. regelt en betaalt u zelf;
– De huurprijs kan jaarlijks worden aangepast, binnen de geldende wet- en regelgeving. De eerste mogelijke aanpassing is per 1 juli 2027.
Selectieprocedure
Fijn dat u interesse heeft in deze woning. Hieronder leest u hoe het vervolg eruitziet en hoe wij u hierin begeleiden.
• Reactie via Funda
• Beoordeling
• Bezichtiging
• Toewijzing
• Huurovereenkomst
Voorinschrijving
Om in aanmerking te komen voor de woning vragen wij u een reactie via Funda achter te laten.
Beoordeling
De selectie vindt plaats door middel van loting. Op deze manier krijgt iedereen een gelijke kans. Wij stellen een aantal vragen en spreken de huurvoorwaarden met de geselecteerde kandidaten door.
Bezichtiging
Na de bezichtiging op dinsdag 27 oktober voor geselecteerde kandidaten horen wij graag of u de woning wilt huren. Wanneer u verder wilt, sturen wij u de hoofdinschrijving toe. Ook als u besluit niet verder te gaan, ontvangen wij graag uw bericht. Zo houden wij het proces overzichtelijk voor alle betrokkenen.
Toewijzing
Na ontvangst van de volledige inschrijving beoordelen wij de financiële en administratieve gegevens. Een controle van de kredietwaardigheid maakt hier onderdeel van uit.
De verhuurder beslist vervolgens over de toewijzing. Uiteraard informeren wij u hierover.
Huurovereenkomst
Is er van beide kanten overeenstemming? Dan stelt de verhuurder een huurovereenkomst op en begeleiden wij u bij de verdere afronding richting de sleuteloverdracht.
Belangrijk
Deze informatie is met zorg samengesteld. Toch kan het voorkomen dat details in of rond de woning afwijken van wat is vermeld. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.