Sfeervol jaren 50 wonen met verrassend veel ruimte in Alkmaar
Instapklaar, sfeervol én verrassend ruim: welkom aan de Anna van Burenstraat 40A in Alkmaar! Deze karakteristieke jaren 50-woning combineert de charme van toen met het comfort van nu. Met circa 106 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers en twee dakkapellen is dit een heerlijke woning voor wie ruimte zoekt voor het hele gezin, thuiswerken of gewoon lekker royaal wil wonen.
Wonen in een levendige omgeving
De Anna van Burenstraat ligt in een leuke een wijk met een karakteristieke mix van oudere gezinswoningen, groen en voorzieningen. Vanuit de buurt zijn winkels, supermarkten, scholen en sportvoorzieningen goed bereikbaar. Ook het historische centrum van Alkmaar ligt dichtbij, waardoor je de gezelligheid van winkels, terrassen, restaurants en cultuur gemakkelijk op de fiets kunt opzoeken.
Begane grond
Via de hal, met trapopgang en toilet, kom je in de sfeervolle woonkamer met open keuken. De circa 36 m² grote leefruimte voelt extra bijzonder dankzij de gezellige erker, die zorgt voor veel sfeer en een prettige lichtinval. Aan de achterzijde geven openslaande deuren toegang tot de fijne stadstuin: een heerlijke plek voor een kop koffie in de ochtend, een gezellige borrel of een zomerse avond buiten. De open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is voorzien van een gasfornuis met oven, vaatwasser en afzuigkap. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine. Wel zo prettig: alles heeft hier zijn eigen plek.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers van circa 12 en 14 m². De moderne badkamer van circa 5 m² is compleet ingericht met een toilet, vloerverwarming, wastafelmeubel en douche.
Tweede verdieping
De tweede verdieping is een echte verrassing. Dankzij de twee dakkapellen is hier extra leefruimte ontstaan. Er zijn nog eens twee slaapkamers van circa 8 en 9 m², ideaal als kinder-, werk-, hobby- of logeerkamer. Daarnaast is er volop praktische bergruimte.
de tuin
De achtertuin past perfect bij de sfeer van de woning. Het traditionele straatwerk wordt gecombineerd met veel groen en een mooie boom die op zonnige dagen voor een aangename plek in de schaduw zorgt. De houten berging biedt ruimte voor fietsen, gereedschap en andere spullen.
Bijzonderheden
• Circa 106 m² woonoppervlakte;
• Vier slaapkamers;
• Karakteristieke jaren 50-woning;
• Sfeervolle woonkamer met erker;
• Openslaande deuren naar de tuin;
• Twee dakkapellen op de tweede verdieping;
• Gezellige, groene stadstuin met houten berging;
• Gelegen in een levendige en goed bereikbare omgeving nabij het centrum van Alkmaar;
• Oplevering in overleg.